Hakkımızda

efonla ile başlayan yolculuğumuza akredite Dijital Melek Yatırımcı Ağımızı da ekleyerek devam ediyoruz. Platformumuzda olduğu gibi burada da girişimleri titiz bir süreçten geçirerek sizlere sunuyoruz. Girişimler seçilirken ilk incelemelerin tamamlanmasının ardından yatırım komitemiz ilerlemeye karar vermeden önce ürünü, ekibi, pazarı, rekabet gücünü, pazarda girişime olan ilgiyi ve diğer parametreleri dikkatlice değerlendiriyor. Deneyimli girişim profesyonellerinden oluşan danışmanlarımız ile birlikte girişimler hakkında geri bildirimlerde bulunuyoruz. Böylelikle farklı kaynaklardan elde edilen bilgiler şirketin fonlanmak için gereken özelliklere sahip olup olmadığının belirlenmesine yardımcı oluyor. Bu eleme yöntemleri sayesinde incelediğimiz projelerin %1 den daha azını platformumuzda finansmana açıyoruz.

Yatırım ağı olarak görevimiz, seçtiğimiz girişimlere finansal kaynak sağlamanın ötesinde onlara girişimcilik yolculuğunun her aşamasında aktif olarak destek sunmaktır. Ekiplerini kurmalarına, müşteri bulmalarına, bir sonraki yatırım turlarına hazırlanmalarına ve çok daha fazlasına yardımcı oluyoruz. Tüm bu destekler sayesinde başarılı olan girişimler değerlenirken yatırımlarınız da aynı dikeyde büyüyor.

1

Keşfet

Startup ekosisteminde yer alan aktif bir yatırım ağı olarak ekosistemin en seçici ve kapsamlı vizyonuyla hareket ediyoruz. Yetenekli ekibimiz tarafından incelenen ve neredeyse her sektörü kapsayan küresel hedefleri olan girişim fırsatlarını değerlendiriyoruz.

2

Yatırım Yap

Sürekli güncellenen girişim ekosisteminde yatırım yaparken yaşanan kafa karışıklığını önlemek için veriler ışığında dikkatle incelenen girişimleri sizlerin önüne sunuyoruz. Çeşitlendirilmiş portföyümüzde bulunan girişimlerin küresel pazarda rekabet edebilmesi için özel desteğimizi sunuyoruz.

3

Portföy Yönetimi

Oluşturduğumuz sistem sayesinde gelişim gösteren girişimlerin ekosistemde yaşanan güncel gelişmeleri de dikkate alarak portföyünüzde yer almasını sağlıyoruz. Portföyün getiri ve risk rasyolarını inceleyerek gerekli müdahalelerin zamanında yapılabilmesi için size bildirimlerde bulunuyoruz.